Bestuur & Commissies

Wie zitten er in het bestuur van Handbalvereniging HCV ’90, welke commissies zijn er en hoe kun je ze bereiken?

Bestuur

Voorzitter: Rene Schelvis
voorzitter@hcv90.nl
Secretaris: Salissa van den Oever
secretaris@hcv90.nl
Penningmeester: Karin Fernee
penningmeester@hcv90.nl en 06-14642558
Lid: Frank Mulder

Sponsor Commissie

sponsoring@hcv90.nl

Technische Commissie

Voorzitter: Bert Beers
0251 – 213684 en tc@hcv90.nl
Secretaris: Jetty Heinhuis
06 – 18638766 en jettyheinhuis@gmail.com
Trainerscoördinator: vacature
Hoofdcoach dames: Juanita Blokzijl
06-52889986 en hoofdcoachjeugd@hcv90.nl
Hoofdcoach jeugd (A/B/C/D/E/F/H): vacature
Wedstrijdindeling: Marjolein Perez
wedstrijdindeling@hcv90.nl

Contactpersoon voor alle commissies: Rene Leussink
commissies@hcv90.nl

Overige

Vrijwilligers Coördinator: vacature

Accommodatiecommissie: Ruud Bijl
accomodatiecommissie@hcv90.nl en 0251-221189

Wedstrijdsecretariaat: Anneke de Wit
hcv90@handbal.nl en 0251-227542

Ledensecretariaat: Wendy Kroon en Patricia Kuiper
ledenadministratie@hcv90.nl

Activiteitencommissie: Jetty Heinhuis
ac@hcv90.nl

Toernooicommissie: Robin Berg en Mieke van Huisstede
toernooi@hcv90.nl

Kantinecommissie: Frank Mulder
uit_de_tap@hcv90.nl en 06 – 11365888

Kantinedienstindeler: José Schelvis
r.schelvis01@ziggo.nl en 06 – 53831793

Kampcommissie:
vacature

Website: Marinka van der Eng
webmaster@hcv90.nl

Facebook: Marielle Huijg, Carola Arxhoek & Mieke van Huisstede

Nieuwsbrief: Karin Snel – Gooijer
nieuwsbrief@hcv90.nl