Wedstrijdprogramma

Hieronder staan de komende wedstrijden van de teams van HCV ’90.

We zitten op het staartje van het verlengde zaalseizoen en vanaf half mei tot in juni zijn de wedstrijden weer buiten!

Hier kun je de teams van HCV ’90 in de komende weken aanmoedigen:

DatumTijdThuis teamUit teamAccommodatie
07-05-202219:00H.C.V. ’90 DS1Victoria O DS2Kinheimhal
08-05-20229:00Meervogels’60 E2#H.C.V. ’90 E1#Meervogels ’60/Sportpark Boshuis (V)
08-05-202210:00Meervogels’60 D1H.C.V. ’90 D1Meervogels ’60/Sportpark Boshuis (V)
08-05-202212:00Berdos DS2H.C.V. ’90 DS2Europahal, de
08-05-202212:00De Blinkert DA1H.C.V. ’90 DA1#R.v.d.Geesthal
08-05-202212:15H.V. Blokker DC1H.C.V. ’90 DC1Blokker (V)
15-05-202210:00Wijk aan Zee E1H.C.V. ’90 E1#Wijk aan Zee/Sportpark Doolhof (V)
15-05-202211:00H.C.V. ’90 D1#Koedijk D1#HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
15-05-202212:00H.C.V. ’90 DA1#De Blinkert DA1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
15-05-202212:05A&O DC1H.C.V. ’90 DC1A & O/Sportcomplex Oosterhout (V)
15-05-202213:20H.C.V. ’90 DS2SSV/Sporting S DS1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
15-05-202214:15Vrone DS4H.C.V. ’90 DS1Oostwal de, Sporthal
16-05-202219:30KSV DMW2H.C.V. ’90 DMW1KSV/Sportpark De Kruising (V)
22-05-202210:00H.C.V. ’90 E1#A&O E1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
22-05-202211:00A & O DA1#H.C.V. ’90 DA1#A & O/Sportcomplex Oosterhout (V)
22-05-202211:00De Blinkert D1#H.C.V. ’90 D1#De Blinkert/Sportpark R.vd Geest (V)
22-05-202211:10H.C.V. ’90 DC1De Blinkert DC1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
22-05-202212:20H.C.V. ’90 DS1Tornado DS2HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
22-05-202213:40Koedijk DS1H.C.V. ’90 DS2Koedijk/Sportcomplex (V)
25-05-202219:30H.C.V. ’90 DMW1Hugo Girls DMW2HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
28-05-202219:00Hugo Girls DS2H.C.V. ’90 DS2Hugo’s Sportcomplex (V)
29-05-202210:00H.C.V. ’90 E1#Graftdijk E1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
29-05-202210:45S.C. Dynamo DC1H.C.V. ’90 DC1Dynamo/Sportpark (V)
29-05-202211:10H.C.V. ’90 D1#KSV D2HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
29-05-202214:00S.C. Dynamo DS1H.C.V. ’90 DS1Dynamo/Sportpark (V)
01-06-202219:30H.C.V. ’90 DMW1Zwaluwen K DMW1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
08-06-202219:30A&O DMW2H.C.V. ’90 DMW1A & O/Sportcomplex Oosterhout (V)
12-06-202210:30Vrone D2H.C.V. ’90 D1#Oostwal de, Sporthal
12-06-202211:00H.C.V. ’90 DC1Vrone DC3HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
12-06-202212:00De Blinkert E1H.C.V. ’90 E1#De Blinkert/Sportpark R.vd Geest (V)
12-06-202212:00Vido DA1H.C.V. ’90 DA1#Vido/Sportpark De Dop (V)
12-06-202212:20H.C.V. ’90 DS1DSS DS3HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
15-06-202219:30H.C.V. ’90 DMW1Lacom ’91 DMW1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
19-06-202210:00H.C.V. ’90 E1#Meervogels’60 E3HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
19-06-202211:10H.C.V. ’90 D1#A&O D1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
19-06-202212:15H.C.V. ’90 DA1#KSV DA1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)
19-06-202213:00De Blinkert DS1H.C.V. ’90 DS1De Blinkert/Sportpark R.vd Geest (V)
19-06-202213:05DSS DC3H.C.V. ’90 DC1DSS/Sportcomplex Assumburg (V)
19-06-202213:40H.C.V. ’90 DS2Wijk aan Zee DS1HCV ’90/Sportpark Rooswijk (V)