Wedstrijdprogramma

Dinsdag 6 november
DMW 1 Wijk aan Zee DMW1 HCV ’90 DMW1 Sporthal de Moriaan Aanvang: 20.00
Wijk aan Zee Vertek: 19.15
Zondag 11 november
F-jeugd HCV ’90 F1 A&O F1 Kinheimhal Aanvang: 10.00
Scheidsrechter: n.n.b.
F-jeugd HCV ’90 F2 DSS F4 Kinheimhal Aanvang: 10.00
Scheidsrechter: n.n.b.
E-jeugd HCV ’90 E2 Lacom ’91 E3 Kinheimhal Aanvang: 10.50
Scheidsrechter: Marjolein Schuitema
E-jeugd HCV ’90 E1 Westfriezen E1 Kinheimhal Aanvang: 11.45
Scheidsrechter: n.n.b.
B-jeugd HCV ’90 DB2 Valken DB1 Kinheimhal Aanvang: 12.45
Scheidsrechter: Mirjam van Megen
Dames Senioren De Blinkert DS1 HCV ’90 DS2 R.v.d. Geesthal Aanvang: 13.10
Haarlem Vertrek: 12.20
B-jeugd HCV ’90 DB1 Hugo Girls DB1 Kinheimhal Aanvang: 13.50
Scheidsrechter: Mathieu Stolp
Dames Senioren HV Blokker DS1 HCV ’90 DS3 Sporthal de Kreek Aanvang: 14.45
Zwaag Vertrek: 13.30
C-jeugd HCV ’90 DC1 A&O DC1 Kinheimhal Aanvang: 14.50
Scheidsrechter: n.n.b.
Woensdag 14 november
DMW2 HCV ’90 DMW2 Tornado DMW3 Kinheimhal Aanvang: 19.00
Scheidsrechter: Paul Westerhout
Zaterdag 17 november
F-jeugd Lacom’91 F2 HCV ’90 F2 Sporthal Geestmerambacht Aanvang: 15.00
Reserveshirts Noord-Scharwoude Vertrek: 14.00
E-jeugd Lacom’91 E1 HCV ’90 E1 Sporthal Geestmerambacht Aanvang: 16.50
Reserveshirts Noord-Scharwoude Vertrek: 15.50
Dames Senioren HCV ’90 DS3 DSS DS4 Kinheimhal Aanvang: 18.00
Scheidsrechter: n.n.b.
B-jeugd Lacom ’91 DB1 HCV ’90 DB1 Sporthal Geestmerambacht Aanvang: 18.30
Reserveshirts Noord-Scharwoude Vertrek: 17.30
Dames Senioren HCV ’90 DS1 KSV DS3 Kinheimhal Aanvang: 20.20
Scheidsrechter: n.n.b.
Zondag 18 november
E-jeugd DSS E4 HCV ’90 E2 De Waterakkers Aanvang: 11.45
Heemskerk
B-jeugd CSV DB2 HCV ’90 DB2 De Bloemen Aanvang: 12.00
Reserveshirts Castricum Vertrek: 11.10
Dames Senioren HCV ’90 DS2 DSS DS3 Kinheimhal Aanvang: 15.30
Scheidsrechter: n.n.b.
D-jeugd DSS D4 HCV ’90 D1 De Waterakkers Aanvang: 15.55
Heemskerk
C-jeugd JHC C1 HCV ’90 C1 Sport aan Zee Aanvang: 16.00
Reserveshirts Julianadorp Vertrek: 14.40
Maandag 19 november
DMW2 Vido DMW4 HCV ’90 DMW2 Sporthal De Beuk Aanvang: 20.00
Purmerend Vertrek: 18.55
Woensdag 21 november
DMW1 VOS DMW1 HCV ’90 DMW1 Aristoshal Aanvang: 19.00
Amsterdam Vertrek: 18.00
Zaterdag 24 november
Heren Senioren Spartanen HS1 HCV ’90 HS1 Sporthal De Kreek Aanvang: 19.30
Zwaag Vertrek: 18.15
Zondag 25 november
F-jeugd HCV ’90 F2 KSV F3 Kinheimhal Aanvang: 10.00
Scheidsrechter: n.n.b.
F-jeugd HCV ’90 F1 De Blinkert F1 Kinheimhal Aanvang: 10.00
Scheidsrechter: n.n.b.
E-jeugd HCV ’90 E2 Vrone E3 Kinheimhal Aanvang: 10.45
Scheidsrechter: n.n.b.
E-jeugd HCV90 E1 De Blinkert E1 Kinheimhal Aanvang: 11.40
Scheidsrechter: n.n.b.
D-jeugd HCV ’90 D1 Zaanstreek D1 Kinheimhal Aanvang: 12.35
Scheidsrechter: n.n.b.
Dames Senioren SSV/Sporting S DS3 HCV ’90 DS3 Sporthal De Mijse Aanvang: 12.40
Reserveshirts Schermerhorn Vertrek: 11.40
C-jeugd HCV ’90 DC1 KSV DC2 Kinheimhal Aanvang: 13.20
Scheidsrechter: Cindy van Rixel
B-jeugd HCV ’90 DB2 Meteoor DB1 Kinheimhal Aanvang: 14.30
Scheidsrechter: Mirjam van Megen
B-jeugd HCV ’90 DB1 DSO DB2 Kinheimhal Aanvang: 15.30
Scheidsrechter: Mathieu Stolp
Dames Senioren Tornado DS3 HCV ’90 DS2 Sporthal Waardergolf Aanvang: 15.55
Heerhugowaard Vertrek: 14.55
Maandag 26 november
DMW2 Victoria O DMW3 HCV ’90 DMW2 Sporthal de Stap Aanvang: 21.30
Obdam Vertrek: 20.30