Wedstrijdprogramma

Zaalprogramma          
26-02-2020 H.C.V. ’90 DMW1 Tornado DMW3 Kinheimhal Aanvang: 19:00
DMW Scheidsrechter:        
           
29-02-2020 Commandeur/VVW F3 H.C.V. ’90 F1 Dars, de Aanvang: 11:30
F jeugd     Wervershoof Vertrek: 10:10
           
29-02-2020 SSV/Sporting S D1# H.C.V. ’90 D2# Mijse, de Aanvang: 12:15
D jeugd     Schermerhorn Vertrek: 11:15
           
29-02-2020 Zwaluwen K DS1 H.C.V. ’90 DS1 Niedorphal Aanvang: 19:00
Senioren     Winkel Vertrek: 17:45
           
01-03-2020 Meervogels’60 F2 H.C.V. ’90 F1 Lelie, de Aanvang: 10:10
F jeugd     Akersloot    
           
01-03-2020 DSS E2 H.C.V. ’90 E1# Waterakkers, de Aanvang: 10:20
E jeugd     Heemskerk    
           
01-03-2020 Vrone DS2 H.C.V. ’90 DS2 Oostwal, de Aanvang: 11:35
Senioren     Sint Pancras Vertrek: 10:35
           
01-03-2020 KSV DA2 H.C.V. ’90 DA1 Waardergolf Aanvang: 13:30
A jeugd     Heerhugowaard Vertrek: 12:30
           
01-03-2020 Vrone DB2# H.C.V. ’90 DB1# Oostwal, de Aanvang: 14:05
B jeugd     Sint Pancras Vertrek: 13:05
           
01-03-2020 C.S.V. Handbal E3 H.C.V. ’90 E2 Bloemen, de Aanvang: 14:05
E jeugd   Reserveshirts Castricum    
03-03-2020 Schagen DMW2 H.C.V. ’90 DMW1 Spartahal, de Aanvang: 21:00
DMW     Schagen Vertrek: 19:45
           
07-03-2020 H.C.V. ’90 DS2 DSS DS3 Kinheimhal Aanvang: 19:00
Senioren Scheidsrechter:        
           
07-03-2020 H.C.V. ’90 DS1 C.S.V. Handbal DS2 Kinheimhal Aavang: 20:20
Senioren Scheidsrechter:        
           
08-03-2020 H.C.V. ’90 E2 KSV E3 Kinheimhal Aanvang: 10:45
E jeugd Scheidsrechter:        
           
08-03-2020 H.C.V. ’90 E1# C.S.V. Handbal E1# Kinheimhal Aanvang: 11:40
E jeugd Scheidsrechter:        
           
08-03-2020 H.C.V. ’90 F1 Lacom’91 F3 Kinheimhal Aanvang: 12:35
F jeugd Scheidsrechter:        
           
08-03-2020 H.C.V. ’90 DA1 Excelsior ’53 DA1 Kinheimhal Aanvang: 13:25
A jeugd Scheidsrechter:        
           
08-03-2020 H.C.V. ’90 DC1# Vrone DC2# Kinheimhal Aanvang: 14:35
C jeugd Scheidsrechter:        
           
08-03-2020 H.C.V. ’90 DB1# C.S.V. Handbal DB1 Kinheimhal Aanvang: 15:35
B jeugd Scheidsrechter:        
           
11-03-2020 H.C.V. ’90 DMW1 Hauwert DMW2 Kinheimhal Aanvang: 19:00
DMW Scheidsrechter:        
           
14-03-2020 H.C.V. ’90 DS2 DSOV DS2 Kinheimhal Aanvang: 19:00
Senioren Scheidsrechter:        
           
15-03-2020 H.C.V. ’90 E2 Vrone E2# Kinheimhal Aanvang: 10:00
E jeugd Scheidsrechter:        
           
15-03-2020 H.C.V. ’90 DA1 D.S.O. DA1 Kinheimhal Aanvang: 11:00
A jeugd Scheidsrechter:        
           
15-03-2020 S.C. Dynamo DC1 H.C.V. ’90 DC1# Koggenhal Aanvang: 13:00
C jeugd     De Goorn Vertrek: 11:50
           
18-03-2020 Excelsior ’53 DMW2 H.C.V. ’90 DMW1 Kloet, de Aanvang: 20:00
DMW     Grootebroek Vertrek: 18:40
           
21-03-2020 KSV F4 H.C.V. ’90 F1 Waardergolf Aanvang: 9:50
F jeugd     Heerhugowaard Vertrek: 8:50
           
21-03-2020 H.C.V. ’90 DS1 Kleine Sluis DS1 Kinheimhal Aanvang: 20:00
Senioren Scheidsrechter:        
           
22-03-2020 DSS E4 H.C.V. ’90 E2 Waterakkers, de Aanvang: 9:55
E jeugd     Heemskerk    
           
22-03-2020 H.C.V. ’90 DA1 H.V.S. / D.E.S. DA1# Kinheimhal Aanvang: 10:00
A jeugd Scheidsrechter:        
           
22-03-2020 Meervogels’60, DB2# H.C.V. ’90 DB1# Lelie, de Aanvang: 11:35
B jeugd     Akersloot    
           
22-03-2020 Schagen DC1 H.C.V. ’90 DC1# Spartahal, de Aanvang: 12:00
C jeugd     Schagen Vertrek: 10:45
           
22-03-2020 DSOV DS2 H.C.V. ’90 DS2 Kennemer Sportcentrum Aanvang: 15:50
Senioren     Haarlem Vertrek: 15:00
           
22-03-2020 DSS D4 H.C.V. ’90 D2# Waterakkers, de Aanvang: 15:55
D jeugd     Heemskerk